Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!

KRUSZBUD – profesjonaliści branży budowlanej

Kruszbud – Producent betonu KRUSZBUD to firma z kilkunastoletnim stażem oraz bogatym bagażem doświadczeń na płaszczyźnie budowlanej. To znany i ceniony producent betonu, a także wyrobów betonowych.  
Wysoka jakość materiałów produkcyjnych sprawia, że znajdujące się w ofercie rozwiązania doskonale sprawdzają się podczas realizacji zadań budowlano-remontowych. Potwierdzeniem tej tezy są także pozytywne opinie klientów, którzy korzystają z propozycji przedsiębiorstwa.
 
Szczególnym zainteresowaniem cieszy się beton towarowy, uwzględniany w ofercie firmy od początku działalności. Jest to materiał wysokiej jakości, trwały, optymalnie sprawdzający się w zakresie inwestycji budowlanych.
Produkcja betonu towarowego opiera się na nowoczesnym, w pełni skomputeryzowanym węźle firmy Arcen, z wykorzystaniem wyłącznie materiałów produkcyjnych polskiego pochodzenia. Zasięg działalności firmy KRUSZBUD obejmuje przede wszystkim województwo mazowieckie, w szczególności miejscowości w promieniu 60 km od betoniarni. Ograniczenia te wynikają przede wszystkim z aspektów logistyczno-ekonomicznych
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.
oferta: beton towarowy ogrodzenia betonowe stropy teriva bloczki betonowe szamba szczelne pustaki kominowe