Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Firma powstała w 1999 roku, w ofercie firmy znajdowały się wówczas okna PVC oraz usługi montażowe. Początkowo firma mieściła się w małym lokalu przy ulicy Jagiellońskiej. Ponieważ nasza oferta bardzo szybko się poszerzała o kolejne produkty (parapety wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane i aluminiowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety materiałowe, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, bramy garażowe) musieliśmy zmienić lokal na większy i przez kolejne osiem lat firma mieściła się przy ulicy Sowińskiego w budynku „ANAT” w Legionowie.
W 2008 roku zmieniliśmy lokal na jeszcze większy i tak obecnie biuro mieści się przy jednej z głównych ulic Legionowa w nowoczesnym budynku ( na zdjęciu ) z dogodnym parkingiem dla samochodów. Dzięki dużej powierzchni wystawowej można obejrzeć większość oferowanych przez nas produktów. Na wystawie mamy około 100 sztuk drzwi, wszystkie okna z najnowszej kolekcji, bramę garażową oraz ekspozycje rolet i żaluzji.
Home Systems mieści się przy ulicy Modlińskiej 16 w Jabłonnie. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również mieszkańców pobliskiego Legionowa oraz okolic. Oferujemy szeroki asortyment drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych: drzwi rozwierane, przesuwne, łamane, techniczne. Wykonujemy profesjonalny montaż i demontaż oraz regulację drzwi Polecamy różnorodny asortyment podłóg Wśród naszych usług proponujemy także montaż paneli zarówno klasycznych, jak i winylowych. W ofercie ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór listew przypodłogowych. Świadczymy usługi montażu listew przypodłogowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych systemów osłonowych- zewnętrznych, wewnętrznych: m.in. żaluzji, rolet,  a także moskitier. Polecamy bogaty asortyment tapet, karniszy, klamek, rozet. Home Systems prowadzi również sprzedaż nowoczesnych, energooszczędnych okien. Dodatkowo oferujemy  bramy garażowe, idealne do każdej posesji. Serdecznie zapraszamy! Sprzedajemy najwyższej jakości stolarkę PCV i aluminium przy ulicy Słowackiego 17 w mieście Legionowo. W naszej branży działamy już od ponad 15 Lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie na rynku, sprzedając najwyższej jakości produkty. Stawiamy na nowoczesność, dla jeszcze bezpieczniejszych rozwiązań drzwi przeciwko włamaniowym, czy też okien tak aby nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie nie tylko w domach, lecz także w swoich firmach, czy innych budynkach. Sprzedajemy także bramy garażowe które są dopasowane do zapotrzebowań naszych klientów. Posiadamy szeroki asortyment rolet okienne dzięki którym wasza prywatność na pewno nie bedzie naruszona, jak i parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy Karoplast. Oferujemy bogaty asortyment nastepujących produktów: – Okna renomowanych producentów – Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne – Nowoczesne bramy garażowe – Rolety – Parapety zewnętrzne i wewnętrzne – Stolarka PCV i aluminiowa   Zapraszamy do naszej siedziby : Ul. Słowackiego 17 Legionowo Pn.- Pt.: 9:00- 17:00 Sobota: 9:00- 13:00 Oferujemy produkty stolarki budowlanej takie jak bramy, drzwi, okna, rolety i automatykę uznanych producentów na polskim rynku. Ofertę uzupełniamy o parapety, moskitiery, markizy oraz napędy do bram wjazdowych. Zapraszamy do nowo powstałego punktu w Płońsku przy ulicy Kolejowej 52. Stawiamy na dobry i fachowy montaż, który zapewnia zadowolenie naszym klientom i długie, właściwe działanie naszych produktów. Zdobyte w ciągu 18 lat działania naszej firmy ROL-MONT doświadczenie pozwala na dobra pomoc naszym klietom w wyborze odpowiednich produktów dopasowanych do nowych wymagań budownictwa i upodobań. Do montażu stosujemy najlepsze materiały. Zapewniamy serwis zamontowanym przez nas produktom.