Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
POLI-BUD na rynku budownictwa jesteśmy już zaufaną marką wśród deweloperów. Zawsze działamy z pasji do budowania, która nie gaśnie pomimo długoletniego działania w branży. Nasz zespół pomoże spełnić marzenia każdej rodziny lub przedsiębiorcy. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji domów jednorodzinnych, wielorodzinnych w technologiach energooszczędnych oraz tradycyjnych. Naszym dodatkowym zakresem jest budowa pozostałych obiektów przemysłowych obejmujące w szczególności stan surowy – wykopy, fundamenty, ściany, stropy, dach.
Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem budowlanym i transportem. Daje to gwarancję terminowości i wysokiej jakości wykonania wszystkich prac. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji budowy, bez względu na jej lokalizację.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych budynków nowych, a także remontów czy modernizacji obiektów już istniejących.
Wykonujemy także prace wykończeniowe tzw.”Pod Klucz” z zakresu
LEN-BUD INVEST istnieje na polskim rynku od ponad 13 lat, zajmujemy się generalnym wykonawstwem robót budowlanych. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas realizacji projektów budowlanych, zarówno tych najmniejszych, jak i tych dużych. Jesteśmy odpowiedzialni w relacjach z partnerami, dbamy o jakość i terminowość, a także o właściwy przebieg całego procesu inwestycyjnego. Posiadamy praktyczną wiedzę i umiejętności, a dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie sprostać stawianym oczekiwaniom ze strony Inwestorów, gdyż zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu. LEN-BUD INVEST oferuje swoim klientom realizację projektów budowlanych w systemie Generalnego Wykonawcy, świadczy usługi dla podmiotów i instytucji. Dysponuje własną, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą. Zakres usług: – budowa budynków mieszkalnych w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz – aranżacja powierzchni biurowych – realizacja robót remontowo-budowlanych Jeśli planują Państwo nową inwestycję budowlaną, czy projekt remontowo – budowlany i chcieliby, aby proces realizacyjny przebiegał w sposób profesjonalny i bezkolizyjny, to z chęcią spotkamy się z Państwem, doradzimy i przedstawimy naszą propozycję. Sprzedaż i transport kruszywa, ziemii, piasku, kamienia dekoracyjnego, itd.