Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Firma powstała w 1999 roku, w ofercie firmy znajdowały się wówczas okna PVC oraz usługi montażowe. Początkowo firma mieściła się w małym lokalu przy ulicy Jagiellońskiej. Ponieważ nasza oferta bardzo szybko się poszerzała o kolejne produkty (parapety wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane i aluminiowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety materiałowe, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, bramy garażowe) musieliśmy zmienić lokal na większy i przez kolejne osiem lat firma mieściła się przy ulicy Sowińskiego w budynku „ANAT” w Legionowie.
W 2008 roku zmieniliśmy lokal na jeszcze większy i tak obecnie biuro mieści się przy jednej z głównych ulic Legionowa w nowoczesnym budynku ( na zdjęciu ) z dogodnym parkingiem dla samochodów. Dzięki dużej powierzchni wystawowej można obejrzeć większość oferowanych przez nas produktów. Na wystawie mamy około 100 sztuk drzwi, wszystkie okna z najnowszej kolekcji, bramę garażową oraz ekspozycje rolet i żaluzji.
Home Systems mieści się przy ulicy Modlińskiej 16 w Jabłonnie. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również mieszkańców pobliskiego Legionowa oraz okolic. Oferujemy szeroki asortyment drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych: drzwi rozwierane, przesuwne, łamane, techniczne. Wykonujemy profesjonalny montaż i demontaż oraz regulację drzwi Polecamy różnorodny asortyment podłóg Wśród naszych usług proponujemy także montaż paneli zarówno klasycznych, jak i winylowych. W ofercie ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór listew przypodłogowych. Świadczymy usługi montażu listew przypodłogowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych systemów osłonowych- zewnętrznych, wewnętrznych: m.in. żaluzji, rolet,  a także moskitier. Polecamy bogaty asortyment tapet, karniszy, klamek, rozet. Home Systems prowadzi również sprzedaż nowoczesnych, energooszczędnych okien. Dodatkowo oferujemy  bramy garażowe, idealne do każdej posesji. Serdecznie zapraszamy!