Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych i systemach przetwarzania energii elektrycznej na ciepłą wodę użytkową oraz do instalacji centralnego ogrzewania. Co nas odróżnia od innych?…. na pewno to, że jesteśmy rzemieślnikami, a nie tylko handlowcami. Cały proces ofertowania i wykonawstwa od początku do końca, jest w rękach tych samych osób, z praktycznym zrozumieniem zagadnień związanych z projektowaniem i realizacją instalacji. Nie należymy do dużych firm instalatorskich, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni zatrudniać przypadkowych lub sezonowych pracowników. Cały zespól to w większości osoby ze sobą spokrewnione, dbające o własną reputację co ma przełożenie na dobrą jakość naszych usług. Możecie Państwo polegać na nas również w procesie pozyskiwania środków z aktualnych programów dofinansowujących OZE, jak i wszelkich formalności zgłoszeniowych instalacji. Zachęcam do kontaktu z nami i zapoznaniem się z ofertą.

KO-MAT jest prężnie działającą firmą na polskim rynku od 1997 r. Zajmujemy się sprzedażą, montażem systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie znacznej liczby odbiorców w tym instytucji rządowych. Obecnie jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym urządzeń klimatyzacyjnych wiodących firm takich jak: FUJITSU, i LENNOX. Naszą ofertę rozszerzyliśmy o pełną gamę urządzeń firm LG, GREE, KASAI, CLIMOR, CLINT. Chcąc sprostać oczekiwaniom stawianym nam przez klientów doskonalimy nasze umiejętności biorąc udział w wielu kursach i szkoleniach technicznych. Dzięki temu otrzymujemy wgląd do nowoczesnych technologii oraz możliwość wdrażania ich w nasze prace. Wykwalifikowana kadra pozwala nam na kompleksową obsługę klienta. Montowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim i unijnym certyfikaty. Gwarantujemy rzetelność oraz terminowość w realizacji zobowiązań. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy : usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa, montażu, konserwacji oraz serwisu. Szeroki wachlarz asortymentu pozwala nam na współpracę z klientem indywidualnym jak i również z branżą: przemysłową, gastronomiczną, hotelarską oraz handlową.

Oferta: Klimatyzacja Wentylacja Pompy ciepła Rekuperacja Ogrzewanie     H2O usługi hydrauliczne: pompy ciepła ogrzewanie podłogowe instalacje wodno-kanalizacyjne instalacje gazowe   Oferta: – instalacje wodno-kanalizacyjne i centralne ogrzewanie – kotłownie nowe i modernizacja – gaz, olej opałowy, paliwo stałe – kolektory słoneczne – pompy ciepła, – ogrzewanie podłogowe – kominki z płaszczem wodnym – odkurzacze centralne