Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!

Kowmar – profesjonalne usługi cięcia laserowego metali

Usługa cięcia laserem jest najbardziej precyzyjną i jednocześnie najszybszą metodą obróbki metali, nie zmienia struktury materiału, pozwala na maksymalne wykorzystanie arkusza i ograniczenie do minimum ilość odpadów. Metoda polega na topieniu metalu i wydmuchiwaniu stopionej części przy pomocy tlenu lub azotu dlatego uzyskane krawędzie są idealnie równe.

Co sprawia że Kowmar i cięcie laserem to dobry wybór?

Wyceny – wykonujemy zawsze rzetelnie. Zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Ceny – bardzo konkurencyjne, jesteśmy otwarci na negocjacje. Terminy – w zależności od obłożenia maszyn. Staramy się jednak nie przekraczać 7 dni roboczych. Kontakt – zawsze bezproblemowy. Odpowiadamy na wszystkie maile oraz telefony. Usługi CNC – szeroki wachlarz świadczonych usług: laserowe cięcie metali (aluminium, ocynk, mosiądz, miedź, blachy ze stali nierdzewnej) Kooperacje – współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi firmami, które w razie potrzeby są w stanie wesprzeć nas w razie jakiejkolwiek awarii maszyny lub braku możliwości wykonania kompleksowej usługi.

Profesjonalizm, Warszawa i okolice

Nasz zespół cechuje pracowitość i determinacja. Wszystkie usługi staramy się wykonywać zawsze z należytą starannością. Zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową. Jeśli macie Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.
IDEA CNC: usługi CNC cięcie i oklejanie płyt meblowych gotowe korpusy meblowe fronty frezowane fronty lakierowane i surowe