Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Legionowskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Firma powstała w 1999 roku, w ofercie firmy znajdowały się wówczas okna PVC oraz usługi montażowe. Początkowo firma mieściła się w małym lokalu przy ulicy Jagiellońskiej. Ponieważ nasza oferta bardzo szybko się poszerzała o kolejne produkty (parapety wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane i aluminiowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, rolety materiałowe, żaluzje, moskitiery, rolety zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, bramy garażowe) musieliśmy zmienić lokal na większy i przez kolejne osiem lat firma mieściła się przy ulicy Sowińskiego w budynku „ANAT” w Legionowie.
W 2008 roku zmieniliśmy lokal na jeszcze większy i tak obecnie biuro mieści się przy jednej z głównych ulic Legionowa w nowoczesnym budynku ( na zdjęciu ) z dogodnym parkingiem dla samochodów. Dzięki dużej powierzchni wystawowej można obejrzeć większość oferowanych przez nas produktów. Na wystawie mamy około 100 sztuk drzwi, wszystkie okna z najnowszej kolekcji, bramę garażową oraz ekspozycje rolet i żaluzji.
Home Systems mieści się przy ulicy Modlińskiej 16 w Jabłonnie. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy również mieszkańców pobliskiego Legionowa oraz okolic. Oferujemy szeroki asortyment drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych: drzwi rozwierane, przesuwne, łamane, techniczne. Wykonujemy profesjonalny montaż i demontaż oraz regulację drzwi Polecamy różnorodny asortyment podłóg Wśród naszych usług proponujemy także montaż paneli zarówno klasycznych, jak i winylowych. W ofercie ciągłej sprzedaży posiadamy bogaty wybór listew przypodłogowych. Świadczymy usługi montażu listew przypodłogowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych systemów osłonowych- zewnętrznych, wewnętrznych: m.in. żaluzji, rolet,  a także moskitier. Polecamy bogaty asortyment tapet, karniszy, klamek, rozet. Home Systems prowadzi również sprzedaż nowoczesnych, energooszczędnych okien. Dodatkowo oferujemy  bramy garażowe, idealne do każdej posesji. Serdecznie zapraszamy! Jesteśmy nowoczesną, dobrze zorganizowaną firmą, zajmująca się osłonami okiennymi takimi jak: rolety, żaluzje, markiz, moskitiery. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment w którym nie brakuje najnowocześniejszych osłon okiennych prezentowanych i na targach w kraju i zagranicą. Nasze najsilniejsze strony to przyjazne nastawienie do klienta i elastyczne podejście do rynku, bardzo bogata oferta, szybka realizacja zamówień i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do odwiedzin naszej firmy. Chętnie zaprezentujemy nasze produkty, odpowiemy na pytania i udzielimy praktycznych porad.